ایران مال

اپلیکیشن مرکز تجاری ایران مال

اپ ایران مال، اپلیکیشنی برای ارائه سرویس ها و خدمات بازار بزرگ ایران است که شامل توضیح مکان های مختلف و جاذبه‌های گوناگون ایران‌مال و مسیریابی آنها به دو صورت داخلی و خارجی می باشد.

اپلیکیشن ایران مال اپلیکیشنی برای ارائه سرویس ها و خدمات بازار بزرگ ایران است که شامل توضیح مکان های مختلف و جاذبه‌های گوناگون ایران‌مال و مسیریابی آنها به دو صورت داخلی و خارجی می باشد. به اینصورت که اگر شما برای مثال مسیریابی خارجی را انتخاب کنید از مبدا دلخواه (خارج از پاساژ) به شما مسیری را می دهد که به نزدیکترین پارکینگ به محل انتخابی برسید و از آنجا نیز به شما مسیر را تا فروشگاه نشان می دهد. اگر هم مسیریابی داخلی را انتخاب کنید از مکانی که درآنجا هستید (داخل ایران‌ مال) به مقصد مورد نظر هدایت می شوید. از دیگر ویژگی های این برنامه میتوان به ذخیره پارکینگی که خودروی خود را در آنجا پارک کردهاید اشاره نمود. فقط کافی است بارکدهای نصب شده در محل هر پارکینگ را توسط برنامه اسکن کنید. یکی دیگر از ویژگی های این اپلیکیشن این است که شما می توانید برای خود یک کیف پول داشته باشید و یا حساب بانکی خود را در برنامه اضافه کنید و برای خرید از کارت‌های بانکی استفاده نکنید. هر فروشگاه در انتهای فاکتوری که به شما می دهد یک بارکد نیز به شما نشان می دهد که با اسکن کردن آن می توانید پرداخت خود را از طریق اپلیکیشن انجام دهید. از ویژگی های دیگر این برنامه می توان به نقشه داخلی آن اشاره کرد. این نقشه با استفاده از فریمورک  mapKit  طراحی شده و تمام قسمت های ایران مال در آن به همراه نام آن محل مشخص شده است.

این اپلیکیشن دارای یک تقویم منحصر به فرد است که در آن اطلاعات رویدادهای ایران مال مشخص شده و به کاربر امکان فیلتر کردن این رویدادها را بر اساس روز، زمان و مکان رویداد می دهد.